طراحی سایت یک فرآیند مهندسی، پروژه محور و یک کار تیمی است. مسلما انتخاب بهترین شرکت اولین و مهمترین قدم برای پروژه طراحی سایت شما است.

5 نکته مهم برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

1- انتخاب شرکت با تجربه کاری بالا و دارای حسن شهرت

شرکتی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن مجوز طراحی سایت، سابقه کاری بالا در زمینه طراحی سایت و سئو،  مشتریان راضی داشته باشد.

بهترین روش برای شرکتی که قصد دارید طراحی سایت خود را به او بسپارید مراجعه به وب سایت خود شرکت است مسلما شرکتی که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کند برای شرکت خود، سایت با کیفیت و محتوای مناسب تولید می کند

بخش درباره ما، نمونه کارهای طراحی وب سایت با دقت مطالعه کنید با مراجعه به وب سایت مشتریان و تماس با آنها می توانید از نحوه کار شرکت، مدت زمان طراحی سایت، پشتیبانی سایت و نحوه برخورد پرسنل شرکت اطلاعات خوبی کسب کنید.

به خاطر داشته باشید همه شرکتها در همه جای دنیا مشتریان ناراضی دارند در برخورد با مشتری ناراضی، حتما علت نارضایتی را بپرسید اگر بالای 80 درصد مشتریان رضایت نسبی داشتن، این شرکت آیتم خوبی برای نامزد شدن در لیست انتخاب شما است

2- کیفیت، کیفیت و کیفیت حرف اول در طراحی سایت است

تکنولوژی و استانداردهای که شرکت برای طراحی سایت شما استفاده می کند حتما بررسی کنید اگر اطلاعات فنی ندارید می توانید از خود کارشناسان شرکت بپرسید

3- نحوه پشتیبانی و نگهداری وب سایت

زمانی که طراحی سایت کامل شد و به طور کامل از کارفرما تحویل گرفتید به معنی این نیست که همه چیز تمام شده است در این زمان  فرآیند نگهداری سایت آغاز می شود.

فرآیند نگهداری از سایت،فرآیند یک مرحله و کوتاه مدت نیست و نیاز به کار پیوسته و پیگیری مداوم دارد.

همانطور که هر مغازه ای به صورت دوره ای چیدمان و دکوراسیون خود را تغییر می دهد شیشه های مغازه و ویترین را تمیز و براق می کند محصولات جدید در جایگاه مناسب قرا می دهد تا مورد توجه مشتری قرار گیرد. سایت شما هم نیاز به پیگیری و رسیدگی مداوم دارد

توجه داشته باشید سایتی که بازدید کننده نداشته باشد مانند مغازه ای است که مشتری ندارد 

سایتی که بازدید کننده داشته باشد اما مشتری نداشته باشد مانند مغازه ای است که بازدید دارد اما مشتری کالایی نمی خرد .

شما نیاز دارید به صورت دوره ای وب سایتتان توسط کارشناس بررسی شود، اشکالات، لینکهای شکسته و… برطرف شود. سایت مطابق با استاندارد های جدید و الگوریتمهای جدید سئو به روز شود.

4- آموزش به روز رسانی وب سایت

5- لیست قیمت و امکانات طراحی سایت

چه شرکتهایی را برای طراحی سایت انتخاب نکنیم

  1. شرکتی که در کنار سایر فعالیتها گاهی طراحی وب سایت هم انجام می دهد
    طراحی سایت خود را هرگز به افرادی که در کنار سایر فعالیتهای خود گاهی وب سایت طراحی می کنند یا افرادی که تجربه کافی و مهارتهای حرفه ای برای طراحی سایت ندارند نسپارید.
  2. اشخاص  را برای طراحی سایت انتخاب نکنید
    بسیاری از سایت های که ما طراحی کرده ایم قبلا توسط اشخاص و نه شرکت طراحی شده بوده اند. مهمترین مساله در طراحی وب سایت پشتیبانی و نگهداری وب سایت است که یکی از دلایل تفاوت قیمت طراحی سایت نیز می باشد.
    یک سوال ساده آیا شما زمانی که نیاز به تغییرات یا پشتیبانی در سایت دارید شخص طراح سایت شما در دسترس است؟؟؟
    آیا هچنان شغل طراحی سایت انتخاب اول آنهاستاشخاص به راحتی تغییر شغل می دهند، مهاجرت می کنند و … اما شرکتهای با سابقه به راحتی جایگذین نمی شوند، پرسنل و مدیران شرکتها تغییر می کنند اما شرکت به عنوان یک شخص حقوقی کمتر جایگذین می شوند.

مشاوره رایگان 24 ساعته: 09194067652