شما تنها کسی نیستید که به دنبال انتخاب کردن بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان هستید خیلی از مدیران با این مشکل روبرو هستند.

اما سوال اصلی اینجاست که چگونه بهترین شرکت طراحی سایت با کیفیت و واجد شرایط را از بین ده‌ ها شرکت طراحی وب سایت انتخاب کنم؟

چگونه بعد از طراحی سایت پشیمان نشوم؟

اما یک شرکت طراحی وب سایت خوب به سختی پیدا می‌شود. اما وقتی یکی را پیدا کردید، می‌تواند یکی از با ارزش‌ترین بخش‌های استراتژی بازاریابی شرکت شما باشد.

چگونه بهترین شرکت طراحی سایت انتخاب کنیم

امروزه وب سایت و حضور آنلاین شما در اینترنت بیش از هر زمان دیگری مهم است. اگر وب سایت یا فروشگاه اینترنتی ندارید یا وب سایت شما قدیمی به نظر می‌رسد، زمان طراحی مجدد وب سایت شما فرارسیده است.

فراموش نکنید طراحی سایت یک فرآیند مهندسی، پروژه محور و یک کار تیمی است. مسلما انتخاب بهترین شرکت اولین و مهمترین قدم برای موفقیت پروژه طراحی سایت شما مهم و ضروری است.

در ادامه به شما کمک می‌کنیم تا شرکت مناسب برای طراحی وب سایت کسب و کار خود را با کمترین ریسک انتخاب کنید. در انتهای صفحه می‌توانید چک لیست را به صورت فایل PDF دانلود کنید.

1- با جستجوی شرکتهای طراحی سایت در گوگل شروع کنید

باز کردن موتور جستجو گوگل بهترین مکان برای شروع است. شما می‌توانید نمونه کارهای طراحی وب سایت و نمونه کارهای انجام شده توسط این شرکت ها را مشاهده کنید.
می‌توانید محبوب‌ترین انتخاب‌های طراحی وب‌سایت را از چند صفحه اول گوگل ببینید و ببینید کدام شرکت‌ها بهترین شیوه‌ها را به کار می‌گیرند. گوگل در دسترس‌ترین و بهینه‌ترین وب سایت ها را در بالا رتبه‌بندی می‌کنند، بنابراین می‌دانید که بهترین گزینه‌ها را با سرعت دریافت می‌کنید.

با جستجوی بهترین شرکتهای طراحی سایت در گوگل شروع کنید

2-به وب‌سایت شرکت‌های طراحی سایت سر بزنید

بهترین روش برای شرکتی که قصد دارید طراحی سایت خود را به او بسپارید مراجعه به وب سایت خود شرکت است. مسلما شرکتی که در زمینه طراحی سایت فعالیت می‌کند باید برای شرکت خود، سایت با کیفیت و محتوای مناسب تولید کند.

آژانس های طراحی وب خوب باید بتوانند یک وب سایت عالی برای خود بسازند. این بدان معنا نیست که سایت آنها باید دقیقاً همان چیزی باشد که شما در سایت خود به دنبال آن هستید.

هر شرکتی نیازهای متفاوتی دارد و وب سایت های آنها عملکردهای متفاوتی دارند. اما این بدان معناست که شما باید بتوانید تمام اطلاعات مورد نظر خود را با چند کلیک از صفحه اصلی سایت شرکت پیدا کنید.

بخش درباره ما، وبلاگ و نمونه سایت های طراحی شده با دقت مشاهده کنید.

3-برای انتخاب برتر خود نمونه سایت های طراحی شده شرکتها را مشاهده کنید

در سایت بهترین شرکتهای طراحی سایت اصفهان لینکی به عنوان نمونه کار وجود دارد. نمونه کارهای طراحی وب سایت را با دقت مشاهده کنید به وب سایت مشتریان شرکتها سر بزنید.

شرکتهایی که در طراحی سایت مشتریان تنوع بیشتری دارند برای انتخاب شدن در الویت هستند. شرکتهایی که وب سایت همه مشتریان یک شکل و شبیه به هم هستند را از لیست انتخاب خارج کنید.شرکتهایی که مشتریان کاملا مشابه داشته‌اند و فقط در یک زمینه کسب و کار مشتری دارند از لیست انتخاب بهترین شرکتها حذف کنید.(مثلا طراحی سایت برای داروخانه ها)

در انتها شرکتهایی را در لیست انتخاب نگه دارید که در طراحی سایت مشتریانشان تنوع داشته باشند. و در زمینه های مختلف و کسب و کارهای متنوع، سایت طراحی کرده باشند.

با مراجعه به وب سایت مشتریان و تماس با آنها می‌توانید از نحوه کار شرکت، مدت زمان طراحی سایت، پشتیبانی سایت و نحوه برخورد پرسنل شرکت اطلاعات خوبی کسب کنید.

به خاطر داشته باشید همه شرکتها در همه جای دنیا مشتریان ناراضی دارند. در برخورد با مشتری ناراضی، حتما علت نارضایتی را بپرسید اگر بالای 80 درصد مشتریان رضایت نسبی داشته‌اند، این شرکت آیتم خوبی برای نامزد شدن در لیست انتخاب شما است.

4-مستقیماً با هر شرکت طراحی وب سایت تماس بگیرید.

اکنون که چند شرکت در لیست بهترین شرکتهای طراحی خود دارید، باید مستقیماً با آنها تماس بگیرید و سؤالاتی در مورد نحوه همکاری کسب و کار شما با هم داشته باشید.

  • مشاوره 24 ساعته: 09194067652

با شرکت طراحی وب سایت فرادیس تماس بگیرید

بهترین آژانس ها در مورد ایجاد وب سایت شما از ابتدا صحبت می‌کنند. در بیشتر موارد، آنها می‌خواهند برای شرکت شما یک وب سایت سفارشی بسازند. صرف نظر از این، یک آژانس باید تقریباً به همان اندازه که شما از آنها سؤال می‌کنید از شما سؤال کند.

این سوالات باید در مورد انتظارات شما، آنچه می‌خواهید، اهداف شما و موارد دیگر باشد. هدف یک آژانس طراحی وب خوب این است که هر یک از مشتریان خود را به طور کامل درک کند تا بتوانند بهترین نتایج ممکن را ارائه دهند.

یک آژانس طراحی وب خوب نیز مودبانه، حرفه‌ای و هوشمندانه به سوالات شما پاسخ خواهد داد. آنها توضیحات سرراستی می‌دهند. و هر اصطلاح ناآشنا را توضیح می‌دهند تا شما دائماً در جریان باشید.

اگر یک آژانس طراحی وب با عبارات مبهم و پیچیده‌ای صحبت می‌کنند، از آژانس دیگری استفاده کنید. هنگامی که آژانس های طراحی وب را با صحبت مستقیم با آنها بررسی کردید، آماده انتخاب هستید.

جواب 5 سوال مهمی که برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت را باید داشته باشید

1- انتخاب شرکت با تجربه کاری بالا و دارای حسن شهرت

شرکتی را انتخاب کنید که سابقه کاری بالا در زمینه طراحی سایت و سئو داشته باشد.بهترین روش برای شرکتی که قصد دارید طراحی سایت خود را به او بسپارید مراجعه به وب سایت خود شرکت است. مسلما شرکتی که در زمینه طراحی سایت فعالیت می‌کند برای شرکت خود، سایت با کیفیت و محتوای مناسب تولید می‌کند.

2- از پلتفرم ها و تکنولوژهی های طراحی سایت بپرسید؟ کیفیت، کیفیت و کیفیت حرف اول در طراحی سایت است

از کارشناس شرکت درباره تکنولوژی و استانداردهای که برای طراحی سایت شما استفاده می‌کند بپرسید.اطلاعات فنی ندارید در گوگل جستجو کنید یا از کارشناس بخواهید بیشتر توضیح دهد.

3- فرآیند پشتیبانی سایت در شرکت طراح سایت شما چگونه است؟

از کارشناسان شرکت درباره قرارداد‌های پشتیبانی وب سایت خودتان سوال بپرسید. زمانی که سایت خود را از کارفرما تحویل گرفتید به معنی این نیست که همه چیز تمام شده است. در این زمان فرآیند نگهداری سایت آغاز می‌شود.

فرآیند نگهداری از سایت،فرآیند یک مرحله و کوتاه مدت نیست و نیاز به کار پیوسته و پیگیری مداوم دارد. همانطور که هر مغازه ای به صورت دوره‌ای چیدمان و دکوراسیون خود را تغییر می‌دهد. شیشه های مغازه و ویترین را تمیز و براق می‌کند. محصولات جدید در جایگاه مناسب قرا می‌دهد تا مورد توجه مشتری قرار گیرد. سایت شما هم نیاز به پیگیری و رسیدگی مداوم دارد.

وب سایت شما باید به صورت دوره‌ای توسط کارشناس طراحی سایت و وب مستر بررسی شود. اشکالات، کمبودها، لینکهای شکسته و… برطرف شود. سایت مطابق با استاندارد‌های جدید و الگوریتمهای جدید سئو به روز شود. شرکتی را برای طراحی سایت انتخاب کنید که در ارائه خدمات پشتیبانی سایت و وب مستری موفق باشند.

4- آموزش به روز رسانی وب سایت

در بسیاری مواقع نیاز به تغییر جزیی در اطلاعات سایت دارید از کارشناس طراحی سایت درباره نحوه آموزش پرسنل خودتان بپرسید.

5- لیست قیمت و امکانات طراحی سایت

شرکتهای طراحی سایت با توجه تکنولیوژیهایی که استفاده می‌کنند لیست قیمت‌ متفاوتی برای طراحی سایت دارند. از هر شرکت پیش فاکتور قیمت دریافت کنید و با بودجه خود مقایسه کنید.فراموش نکنید کیفیت طراحی و محتوای سایت را فدای قیمت پایین و سایت های ارزان قیمت نکنید.

چه شرکتهایی را برای طراحی سایت انتخاب نکنیم؟

1- شرکتی که در کنار سایر فعالیتها گاهی طراحی سایت هم انجام می‌دهد

طراحی سایت خود را هرگز به شرکتهایی که در کنار سایر فعالیتهای خود گاهی وب سایت طراحی می‌کنند. یا افرادی که تجربه کافی و مهارتهای حرفه ای برای طراحی سایت ندارند نسپارید.

2- اشخاص را برای طراحی سایت انتخاب نکنید

اشخاص به راحتی تغییر شغل می‌دهند یا مهاجرت می‌کنند. اما شرکتهای با سابقه به راحتی جایگذین نمی‌شوند. پرسنل و مدیران شرکتها تغییر می‌کنند اما شرکت به عنوان یک شخص حقوقی کمتر جایگذین می‌شوند.

بسیاری از سایت های که ما طراحی کرده‌ایم قبلا توسط اشخاص و نه شرکت طراحی شده بوده‌اند. مهمترین مساله در طراحی وب سایت پشتیبانی و نگهداری وب سایت است. که یکی از دلایل تفاوت قیمت طراحی سایت نیز می‌باشد.

آیا شما زمانی که نیاز به تغییرات یا پشتیبانی در سایت دارید شخص طراح سایت شما در دسترس است؟ آیا برای اشخاص شغل طراحی سایت همیشه انتخاب اول آنهاست؟