سایت مشتریان در فرادیس وب به دو صورت طراحی می شود

طراحی سایت نیاز به مجموعه ای از تکنولوژیهای توسعه وب به انگلیسی web development technologies نیاز دارد. برای طراحی سایت به HTML و CSS JQuery و JavaScript و ajax نیاز است.

  1. طراحی سایت به کمک وردپرس که نیاز به برنامه نویسی ندارد و برای اجرا به سرور لینوکس نیاز دارد.
  2. طراحی سایت اختصاصی که نیاز به برنامه نویسی با تکنولوژی ASP.net و SQL Server  دارد و برای اجرا نیاز به سرور های ویندوز نیاز دارد.

طراحی سایت وردپرس

وردپرس یک سیستم نرم افزاری مدیریت محتوا بسیار محبوب برای طراحی انواع سایتهای شرکتی، خبری، شخصی و انواع فروشگاه های اینترنتی است. سایت وردپرس هزینه، زمان طراحی و هزینه نگهداری کمتری نسبت به سایتهای اختصاصی برنامه نویسی شده دارد.

طراحی سایت با وردپرس نیاز به برنامه نویسی ندارد اما طراحی سایت با وردپرس نیاز به تسلط و تجربه کافی دارد.

توجه : برای طراحی فروشگاه های اینترنتی به کمک وردپرس نیاز به افزونه ووکامرس است و هزینه و زمان طراحی بیشتری نسبت به سایتهای شرکتی نیاز دارد.

wordpress woocommerce
نمونه طراحی سایت های وردپرس شرکتی

طراحی سایت اختصاصی

با توجه به اینکه شرکت فرادیس تولید کننده انواع نرم افزار های تحت وب می باشد و امکان تولید و برنامه نویسی انواع وب سایتهای تخصصی و پرتالهای سازمانی ویژه را دارد و وب سایت هایی مبتنی بر سرورهای ویندوز نیز تولید می کند.

از معروف ترین وب سایتهای تولید فرادیس وب سایت نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور به آدرس اینترنتی www.upvccenter.com و مدیریت سرکار خانم مهندس نازنین دانشمند می باشد که از دی ماه سال 1388 تا کنون فعال است و بر اساس تکنولوژی ASP.NET و SQL Server برنامه نویسی شده است.

www.upvccenter.com  از سایتهای بسیار پر بازدید در صنعت upvc می باشد تولید و پشتیبانی سایت همچنان بر عهده کارشناسان فرادیس وب می باشد.

از معروفترین نرم افزار های تولید شرکت فرادیس نرم افزار تحت وب فرادیس CRM می باشد که وظیفه مدیریت مشتریان با ارائه راهکاهای تحت وب در اختیار مشتریان قرار می دهد.

نرم افزار فرادیس
نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور