قرارداد طراحی سایت چیست؟

به عبارت ساده، قرارداد توافقی بین شرکت فرادیس و شما است.قرارداد طراحی سایت برای حفظ حقوق طرفین تنظیم می‌گردند. مشتری و طراح با امضا کردن قرارداد به آن اعتبار قانونی می‌بخشند.
شما با شرایط قرارداد، از جمله عنوان قرارداد، موارد قابل تحویل، قیمت، و روش تحویل سایت موافقت می‌کنید.این قرارداد همچنین شامل برنامه های احتمالی،شرایط پرداخت، محدوده کاری و نقض قوانین قرارداد است.

حیاتی‌ترین بخش‌های قرارداد طراحی سایت

1-عنوان قرارداد

قراردادطراحی سایت با معرفی مشتری و شرکت فرادیس به عنوان طرف‌های درگیر شروع می‌شوند. این اطلاعات همراه با تاریخ قرارداد، نام طرفین و آدرس کامل، شماره تلفن و آدرس آنها ارائه می‌شود.

2- قیمت طراحی سایت

به جرات به شما قول می دهیم که قیمت طراحی سایت فرادیس وب اصفهان به صورت منصفانه و معقول دریافت می‌گردد.بعد از برگزاری جلسات حضوری یا آنلاین و به تفاهم رسیدن طرفین موقع عقد قرارداد و شروع پروژه طراحی سایت است.

3-محدوده کاری

محدوده کاری یا به عبارت دیگر آنچه باید طراحی شود و کاری که قرار است در پروژه طراحی سایت انجام شود مهمترین آیتم قرارداد طراحی سایت است. محدوده کاری به عبارتی مصداق جنگ اول به از صلح آخر است و برای حفظ منافع طرفین قراداد است.

محدوده کاری یا SOW مخفف عبارت Scope of Work شما را از انجام هر کاری خارج از محدوده پروژه طراحی سایت در صورت درخواست مشتری، محافظت می‌کند. همچنین مشتری را از دریافت صورت‌حساب برای کاری که با آن موافقت نکرده است محافظت می‌کند.

4- شرایط پرداخت طراحی سایت

در مرحله عقد قرارداد 50% پیش پرداخت دریافت می‌گردد.

طراحی اولیه جهت بررسی و نظر سنجی بیشتر به کارفرما تحویل داده می‌شود، نظرات کارفرما و تغییرات اعمال می شود .در تحویل نهایی وب سایت به کارفرما و تایید چک لیستهای طراحی سایت 50 درصد از مبلغ قرارداد طراحی سایت توسط مالک سایت تسویه می‌شود.

کارفرما موظف است محتوا وب سایت (لوگو شرکت،کاتالوگ محصولات و خدمات، رزومه شرکت، اطلاعات تماس و آدرس شبکه های مجازی تصاویر، فیلم و …) طبق زمانبدی به کارشناس طراحی سایت شرکت فرادیس وب تحویل دهد.برای کسب اطلاعات بیشتر لینک محتوا وب سایت را مطالعه کنید.